eSzkoła Moja Wielkopolska

eSzkolaLOGO-PNGWraz z 35 liceami z Wielkopolski nasza szkoła będzie realizować projekt „eSzkoła – Moja Wielkopolska”. W ramach projektu młodzież I Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja weźmie udział w zajęciach pozalekcyjnych, których rezultatem będą projekty uczniowskie. Oprócz tego młodzież zagra w prowadzonej online grze edukacyjnej na portalu Moja Wielkopolska. Pytania i zadania do realizacji w grze będą opracowywane przez zespoły uczniowskie.

Dla uczniów:

– zajęcia pozalekcyjne (60 godzin zajęć pozalekcyjnych z wybranego tematu przez grupę)

– darmowa sieć bezprzewodowa dla wszystkich uczniów i nauczycieli

Kliknij na obrazek poniżej aby obejrzeć panoramę  sali Zestaw_wideokonferencyjny1 mikro

Wyposażenie szkoły :

– sprzęt do wideokonferencji z ekranem 110 cali, projektorem HD i telewizorem Smart TV 46 cali (sala wideokonferencyjna)

– infrastruktura sieci bezprzewodowej z AP Meru, serwerem IBM oraz routerem Cisco,

– tablica interaktywna,

– laptopy i tablety.